Menu
RSS
Nagrody Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017 rozdane

Nagrody Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017 rozdane

  • Grupa Paradyż

Nagrody Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017 rozdane

Już po raz siódmy wręczone zostały nagrody dla Laureatów Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki. Decyzją Rady Programowej Ceramika Paradyż otrzymała tytuł Diament Polskiej Innowacyjności 2017.

Diament Polskiej Innowacyjności jest przyznawany firmom, które wprowadzają do swojej działalności unikatowe rozwiązania technologiczne. Ma za zadanie promować organizacje, których produkty i usługi wyróżniają się jakością i innowacyjnością. Pod uwagę bierze się również realne korzyści dla klientów, partnerów biznesowych i środowiska naturalnego wypływające z wprowadzanych rozwiązań.

Uroczysta Gala podsumowująca program odbyła się  24 listopada w Sangate Hotel Airport w Warszawie. Statuetkę z rąk Janusza Piechocińskiego, Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja oraz Olgi Werbeniec, Prezes Ogólnopolskiego Cechu Rzemieślników Artystów odebrał Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż. – Nasze działania w obszarze innowacji obejmują nie tylko inwestycje w nowe technologie, pozwalające na bardziej wydajną, ekologiczną i zaawansowaną technicznie produkcję, ale także dotyczą innowacji w obrębie samych produktów, ich wzornictwa oraz jakości - mówi Tomasz Popielawski. 

Nagrody Programu Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2017 rozdane

Organizatorami plebiscytu są Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz EUROPA 2000 CONSULTING Sp. z o.o. Patronat honorowy objęli Marszałek Województwa Lubuskiego, Świętokrzyskiego, Wielkopolskiego, Dolnośląskiego i Małopolskiego.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: