Menu
RSS
Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego

Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego

  • Grupa Paradyż

Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego

Ceramika Paradyż została uhonorowana Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego 2017, w kategorii “Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu”. Nagroda ma charakter honorowy i cieszy się wysokim prestiżem wśród przedsiębiorców regionu łódzkiego. Uroczysta gala finałowa XIV edycji konkursu odbyła się 23 czerwca w Teatrze Miejskim w Sieradzu.

Kapituła Konkursu - w skład której weszli rektorzy uczelni państwowych, przedstawiciele mediów, organizacji gospodarczych, naukowych, kulturalnych i społecznych oraz instytucji publicznych - doceniła Ceramikę Paradyż za osiągnięcie równowagi między efektywnością i dochodowością a interesem społecznym, za wysoki poziom organizacji wewnętrznej, a także za nowoczesny model zarządzania, działania prospołeczne, proekologiczne i prorozwojowe.

Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego

W imieniu firmy, zaprojektowaną przez prof. Kazimierza Karpińskiego z ASP w Łodzi, statuetkę odebrał Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż Adam Tępiński. Nagrodę wręczył wojewoda Zbigniew Rau oraz prezydent Sieradza Paweł Osiewała. – Tegoroczna nagroda jest dla mnie podwójnie ważna, ponieważ została wręczona za społeczną odpowiedzialność biznesu. Przejąłem ją od mojego ojca, założyciela Ceramiki Paradyż, który mnie zawsze tego uczył. Bardzo się cieszę, że zostaliśmy docenieni w tym ważnym aspekcie biznesu. - mówi Adam Tępiński.

Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Wojewody Łódzkiego

Głównym celem, przyznawanej od 2004 roku Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego, jest wyróżnienie firm, które wyznaczają kierunki działań gospodarczych na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych i osiągają przy tym najlepsze efekty ekonomiczne.  Jednocześnie są to podmioty, które w  istotny sposób wpływają na wizerunek całego regionu łódzkiego. Formuła konkursu zakłada przyznanie nagród w czterech kategoriach: “Ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu”, “Mikro i małe przedsiębiorstwo”, “Gospodarstwo rolne”, “Innowacyjność”.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: