Menu
RSS
Ceramika Paradyż zaprasza na 4 Design Days

Ceramika Paradyż zaprasza na 4 Design Days

 • Grupa Paradyż

Ceramika Paradyż zaprasza na 4 Design Days

W dniach 16-19 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach odbędzie się druga edycja 4 Design Days - jednego z największych wydarzeń w dziedzinie architektury wnętrz i wzornictwa przemysłowego organizowanego w Polsce.

W ramach 4 Design Days spotkają się architekci, projektanci, producenci, firmy usługowe, deweloperzy, inwestorzy, a także wszyscy zainteresowani tematyką designu i dobrego stylu.

4 Design Days w Katowicach to blisko 200 wystawców, 40 sesji tematycznych, 3 500 gości biznesowych i ponad 20 000 zwiedzających. Pierwsze dwa dni (16-17 lutego) zaplanowano z myślą o profesjonalistach z kraju i zagranicy, którzy dyskutować będą o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w dziedzinie architektury i designu. 18 i 19 lutego 2017 w dniach otwartych uczestniczyć będzie mógł każdy, kto poszukuje pomysłu i inspiracji na piękne wnętrze.

Przy okazji tego wydarzenia nie mogło zabraknąć Ceramiki Paradyż, która nie tylko jest sponsorem tegorocznej edycji 4 Design Days, ale też aktywnie w niej uczestniczy. Na stoisku ekspozycyjnym firmy (stoisko nr 18 A) będzie można zobaczyć najciekawsze kolekcje płytek ceramicznych w formie nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeniach mieszkalnych. Wśród propozycji znajdą się m.in. nowe kolekcje płytek ściennych Elanda 25x75, Tonnes 30x60 czy Esten 30x60, zaprezentowane w zestawieniu z popularnymi wśród klientów, drewnopodobnymi płytkami podłogowymi Herrera oraz Trophy. Nowością będą wielkoformatowe slaby ceramiczne, które są odpowiedzią producenta na aktualne, światowe trendy. Nie zabraknie nagrodzonej Red Dot Design Award– kolekcji Trakt w formacie 75x75.

4 Design Days to także spotkania i inspirujące rozmowy, dlatego też przedstawicieli marki będzie można spotkać podczas licznych paneli dyskusyjnych oraz wykładów. Pierwszego dnia Magdalena Smuś, Menedżer Produktu w Ceramice Paradyż weźmie udział w dyskusji na temat współczesnego designu wnętrz mieszkaniowych „Dom polski. Nowoczesny czy tradycyjny? O gustach, upodobaniach i potrzebach Polaków. Czego poszukują współcześni inwestorzy?”. Tego samego dnia odbędzie się również rozmowa poświęcona projektowaniu wnętrz współczesnych łazienek „Łazienka przyszłości, czyli jaka? Jak uwzględniać potrzeby klienta w ofercie łazienkowej?”, w której swoją wiedzą podzieli się Katarzyna Pardiak-Borowska, Specjalista ds. Kreacji. Podczas równoległego panelu prezentującym spektakularne produkty i usługi Rafał Domaradzki, Dyrektor Rozwoju Wzornictwa, opowie o sukcesie kolekcji Trakt, która otrzymała Red Dot Design Award. Drugiego dnia w dyskusji, poświęconej wnętrzom kuchennym oraz temu jak projektować je z sensem i wrażliwością, weźmie udział Katarzyna Antosik, Specjalista ds. Kreacji Ekspozycji. Podczas dni otwartych, w sobotę i niedzielę (18 i 19 lutego) również będzie można posłuchać ekspertów firmy, którzy zaprezentują trendy w świecie ceramiki na 2017 rok oraz przedstawią najnowszą ofertę Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż zaprasza na 4 Design Days

Szczegółowy harmonogram wystąpień z udziałem przedstawicieli Ceramiki Paradyż:

16-17 luty 2017 DNI DLA PROFESJONALISTÓW

16.02.2017 (czwartek)

 • 12.00 – 13.00 oraz 14.00 – 15.00 panel z udziałem Magdaleny Smuś, Menedżer Produktu w Ceramice Paradyż - DESIGN. WNĘTRZA MIESZKANIOWE CZ. I, CZ II
  Dom polski. Nowoczesny czy tradycyjny? O gustach, upodobaniach i potrzebach Polaków.
  Czego poszukują współcześni inwestorzy?
 • 14.00 – 15.00 panel z udziałem Katarzyny Pardiak-Borowskiej, Specjalisty ds. Kreacji w Ceramice Paradyż - WNĘTRZA MIESZKANIOWE. PROJEKT ŁAZIENKA
  Łazienka przyszłości, czyli jaka? Jak uwzględniać potrzeby klienta w ofercie łazienkowej?
 • 14.00 – 15.00 prezentacja Rafała Domaradzkiego, Dyrektora Rozwoju Wzornictwa: Ceramika Paradyż – laureat Red Dot Design Award 2016 – kolekcja TRAKT 75x75 cm
  SUCCESS STORY – FORMA CZ. I (CYKL WYSTĄPIEŃ)
  Jak zamienić pomysł w sukces? Jak stworzyć produkt, który zmieni świat, będzie ponadczasowy, ale przede wszystkim użyteczny.

17.02.2017 (piątek)

 • 12.00 - 13.00 panel z udziałem Katarzyny Antosik, Specjalisty ds. kreacji Ekspozycji w Ceramice Paradyż - WNĘTRZA MIESZKANIOWE. PROJEKT KUCHNIA
  Projektowanie z sensem i wrażliwością. Jak kształtować ofertę, aby odzwierciedlała zmieniające się myślenie o przestrzeni kuchennej?

18-19 luty 2017 DNI OTWARTE

18.02.2017 (sobota)

 • 11.00 – 11.20 prezentacja prowadzona przez Katarzynę Pardiak – Borowską, Specjalistę ds. Kreacji w Ceramice Paradyż - TRENDBOOK 2017 – przegląd trendów wg Ceramiki Paradyż
  Jak zmieniają się i kształtują trendy? Czy możemy mówić o ich końcu ? Jak wpływają na nas i na nasze otoczenie? Co nas jeszcze zaskoczy w świecie płytek ceramicznych. Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukamy podczas prezentacji Ceramiki Paradyż „ Trendbook 2017” .  
 • 13.00 – 13.20 prezentacja prowadzona przez Piotra Stępniaka Specjalistę ds. Prezentacji i Szkoleń w Ceramice Paradyż – Z MIŁOŚCI DO WNĘTRZ CERAMIKA PARADYŻ- skąd jesteśmy i dokąd idziemy -  ceramika, która inspiruje od 28 lat.
  Prezentacja poświęcona ceramice i jej produktom. Co nas inspiruje i jak my inspirujemy. Omówienie najnowszych trendów produktowych i realizacji projektów pomieszczeń w oparciu o wnętrza naszych klientów.  

19.02.2017 (niedziela)

 • 11.00 – 11.30 prezentacja prowadzona przez Piotra Stępniaka Specjalistę ds. Prezentacji i Szkoleń w Ceramice Paradyż - TRENDBOOK 2017 – przegląd trendów wg Ceramiki Paradyż
  Jak zmieniają się i kształtują trendy? Czy możemy mówić o ich końcu ? Jak wpływają na nas i na nasze otoczenie? Co nas jeszcze zaskoczy w świecie płytek ceramicznych. Na te i wiele innych pytań odpowiedzi poszukamy podczas prezentacji Ceramiki Paradyż „Trendbook 2017”.  
 • 13.00 – 13.20 prezentacja prowadzona przez Piotra Stępniaka Specjalistę ds. Prezentacji i Szkoleń w Ceramice Paradyż – Z MIŁOŚCI DO WNĘTRZ CERAMIKA PARADYŻ- skąd jesteśmy i dokąd idziemy -  ceramika, która inspiruje od 28 lat.
  Prezentacja poświęcona ceramice i jej produktom. Co nas inspiruje i jak my inspirujemy. Omówienie najnowszych trendów produktowych i realizacji projektów pomieszczeń w oparciu o wnętrza naszych klientów.  

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: