Menu
RSS
Prestiżowe nagrody Builder Awards dla Ceramiki Paradyż

Prestiżowe nagrody Builder Awards dla Ceramiki Paradyż

  • Grupa Paradyż

Prestiżowe nagrody Builder Awards dla Ceramiki Paradyż

25 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody w XIV edycji konkursu miesięcznika Builder. Ceramika Paradyż została podwójnie uhonorowana: tytułem „Budowlana Firma Roku 2016” oraz wyróżnieniem specjalnym „Osobowość Branży Budownictwo 2016”, przyznanym Prezesowi Zarządu Adamowi Tępińskiemu.

Już po raz 14. magazyn Builder przyznał prestiżowe nagrody firmom i osobom działającym na polskim rynku budowlanym, które w sposób szczególny wpływają na potencjał branży. Za dynamiczny rozwój oraz wysoką pozycję na rynku, Ceramika Paradyż otrzymała wyróżnienie „Budowlana Firma Roku 2016”. W uznaniu za efektywne zarządzanie, intuicję biznesową oraz wspieranie inicjatyw ważnych dla rozwoju branży budowlanej, Kapituła Konkursu oraz Rada Naukowa miesięcznika „Builder”, przyznała ponadto Adamowi Tępińskiemu, Prezesowi Zarządu Ceramiki Paradyż, tytuł „Osobowość Branży Budownictwo 2016”. W imieniu firmy certyfikaty odebrali: Adam Tępiński, Prezes Zarządu oraz Piotr Tokarski, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu.

Prestiżowe nagrody Builder Awards dla Ceramiki Paradyż

Prestiżowe wyróżnienia Builder Awards to potwierdzenie naszej ugruntowanej pozycji na rynku oraz uznanie za dotychczasowe osiągnięcia. W dobie rosnącej konkurencji cieszy nas fakt, że już po raz kolejny Kapituła Konkursu doceniła Grupę Paradyż – mówi Prezes Zarządu Adam Tępiński.

Grupa Paradyż jest trzykrotnym laureatem nagród Buildera, które otrzymywała w latach 2013, 2014 oraz 2016.

Prestiżowe nagrody Builder Awards dla Ceramiki Paradyż

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

0 # CiekaweMarek 2017-02-02 21:43
Jestem z branży...odwied zam sklepy z płytkami...rozm awiam z ich właścicielami.. CP lata świetności ma już za sobą..jeśli nie zmienią swojej polityki sprzedaży...wzo rnictwa..sklepy nie chcą ich ekspozycji...ki edyś było to nie do pomyślenia...na ale cóż.
Panie Piotrze Tokarski...życz ę sukcesów jak za starych dobrych lat. A taka nagroda...???Ka żdy wie że ma swoją jakąś tam cene;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama

Przeczytaj również: