Menu
RSS
Sukces w konkursie filmowym

Sukces w konkursie filmowym

  • Bożena Wiśniewska / SP w Ogonowicach

Sukces w konkursie filmowym

Etiuda filmowa wykonana w technice animacji poklatkowej przez uczennicę III klasy gimnazjum Sarę Sadaain została doceniona przez konkursowe jury i otrzymała wyróżnienie.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Ogonowicach w bieżącym roku szkolnym szczególną uwagę skierowali na sztukę filmową.

Uczniowie starszych klas (oddziały gimnazjalne) będący członkami Szkolnego Klubu Filmowego podejmują liczne działania związane z filmem: uczestniczą w projekcjach i debatach filmowych, tworzą plakaty filmowe, piszą recenzje, prowadzą filmowego bloga, tworzą fotoreportaże.
W styczniu młodzież wzięła udział w ogólnopolskim konkursie filmowym „Nakręć się” organizowanym przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Filmoteką Narodową - Instytut Audiowizualny.

Sukces w konkursie filmowym

Wyniki ogłoszono 1 marca. Etiuda filmowa wykonana w technice animacji poklatkowej przez uczennicę III klasy gimnazjum Sarę Sadaain została doceniona przez konkursowe jury i otrzymała wyróżnienie.

To wielki sukces, tym bardziej, że były to pierwsze próby operatorskie autorki, a konkurencja bardzo silna.

Szkolny Klub Filmowy prowadzi p. Małgorzata Kochanowska we współpracy z p. Magdaleną Taczykowską i p. Beatą Dacz. Planują już kolejne zadania.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: