Menu
RSS
Finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

Finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

  • Gmina Opoczno

Finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

13 października 2017 roku odbył się Ogólnopolski Finał Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”. W uroczystość, która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.  Burmistrza Opoczna reprezentowała Ewa Krzysztofik – Kierownik Zespołu do Spraw Społecznych i Ochrony Ludności Urzędu Miejskiego w Opocznie,Helena Kuśmierczyk – Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w Libiszowie oraz Oliwia Nita wraz z mamą Martą.

Nagrodę główną - Bezprzewodowy Zestaw Muzyczny z Technologią Bluetooth w konkursie plastyczno- literackim „NA SKRZYDŁACH PRZYJAŹNI” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów otrzymała Oliwia Nita uczennica Szkoły Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego AK "Doliniacy" w Libiszowie. Ponadto w konkursie plastyczno-literackiego „NA SKRZYDŁACH PRZYJAŹNI” z kilku tysięcy prac plastycznych w ramach tegorocznej edycji Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się przedstawiciele naszej gminy.

A są to:

  1. Maja Dudek - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Opocznie,
  2. Zuzanna Zaborowska - Zespół Szkół Samorządowych nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Opocznie,
  3. Karolina Sobota - Szkoła Podstawowa w Januszewicach,
  4. Damian Sijer - Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie,
  5. Michał Szczepańczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie,
  6. Karolina Karbownik - Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie,
  7. Paulina Szulc - Gimnazjum nr 1 w Opocznie.

Wszystkim laureatom tegorocznej edycji Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017” życzymy wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów na niwie plastyczno-literackiej.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: