Menu
RSS
Indiańska przygoda w Ósemce

Indiańska przygoda w Ósemce

  • Przedszkole nr 8 w Opocznie

Indiańska przygoda w Ósemce

Jak każdego roku tak i tym razem Ósemka nie zawiodła. 19 maja w godzinach wieczornych starszaki z Przedszkola nr 8 w Opocznie w przygotowywanej dla nich cyklicznie imprezie wybrały się do "indiańskiej wioski". W przedszkolu zrobiło się kolorowo od barwnych strojów i pióropuszy.

Dzieci zostały podzielone na plemiona , każde plemię miało swoje tipi. Przedszkolaki wspólnie wybrały wodza plemienia , którym została pani dyrektor. Siedemdziesięcioro dzieci z najstarszych grup bawiło się przy dźwiękach indiańskiej muzyki rywalizując ze sobą w różnych konkurencjach i zabawach sportowych. Jak przystało na prawdziwych indian do konkurencji przedszkolaki przystąpiły w barwach wojennych.

Dobre humory dopisywały wszystkim uczestnikom od początku do końca imprezy. Na koniec dzieci zostały obdarowane indiańskimi naszyjnikami i wspólnie odtańczyły indiański taniec.

Nasza indiańska przygoda zakończyła się i już nie możemy doczekać się przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: