Menu
RSS
O dopalaczach z uczniami Dwójki

O dopalaczach z uczniami Dwójki

  • KPP Opoczno / st. asp. Barbara Stępień

O dopalaczach z uczniami Dwójki

Opoczyńscy dzielnicowi odwiedzili uczniów ze Szkoły numer 2 w Opocznie. Policjanci rozmawiali z dziećmi nie tylko o cyberzagrożeniach, ale także o niebezpieczeństwie zbyt wczesnego korzystania z różnego rodzaju używek.

Policjanci w ramach swoich codziennych obowiązków starają się także docierać do najmłodszych mieszkańców naszego powiatu, by przypominać o wielu zagrożeniach z jakimi mogą spotkać się młodzi ludzie.

Podczas spotkania z uczniami w dwójce, mundurowi oprócz zagadnień związanych z bezpieczeństwem na drodze dużą uwagę zwrócili na wielkie niebezpieczeństwo jakie niesie za sobą eksperymentowanie z rożnymi środkami odurzającymi ww tym dopalaczami.

Dzieci usłyszały jak bardzo niebezpieczne dla ich zdrowia, a nawet życia mogą być tego rodzaju substancje. Policjanci aby unaocznić zgubne skutki próbowania dopalaczy przedstawili podczas spotkania pokaz multimedialny dotyczący szkodliwości tego rodzaju substancji.

Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały wiele pytań. Obiecały także,że zawsze będą ostrożne i nie sięgną po żadne niebezpieczne substancje.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: