Menu
RSS
Benvenuti w Ósemce

Benvenuti w Ósemce

  • Przedszkole nr 8

Benvenuti w Ósemce

5 kwietnia Przedszkole Nr 8 w Opocznie gościło u siebie grupę młodzieży z Rzymu. Młodzież, która przyjechała z Włoch w ramach wymiany do swoich kolegów i koleżanek z I LO im. S. Żeromskiego w Opocznie, postanowiła odwiedzić również przedszkolaki.

Dzieci, które w pierwszym momencie czuły się onieśmielone barierą językową, szybko znalazły dobry kontakt z gośćmi poprzez wspólną zabawę. Była to okazja do pokazania się na opoczyńską nutę.

Duże wrażenie na gościach wywarły dzieci ubrane w stroje ludowe, polka opoczyńska i piosenki. Z aplauzem przyjęły powitanie przez dzieci w języku włoskim.

Na koniec spotkania Pani Dyrektor Małgorzata Buczyńska kultywując tradycję Baby Wielkanocnej wręczyła gościom upominki związane ze zbliżającymi się świętami.

 

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: