Menu
RSS
Dzielnicowi z Opoczna z wizytą u najmłodszych

Dzielnicowi z Opoczna z wizytą u najmłodszych

  • KPP Opoczno / st. asp. Barbara Stępień

Dzielnicowi z Opoczna z wizytą u najmłodszych

Dzielnicowi z opoczyńskiej komendy spotkali się z dziećmi z miejscowości Karwice, Adamów, Janów Karwicki oraz w świetlicy wiejskiej w Karwicach i Różannie. Szczególną uwagę zwrócili na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz bezpieczne zachowania podczas korzystania z czasu wolnego, zarówno na świeżym powietrzu jak też przed ekranem monitora komupterowego.

Policjanci rozmawiali z uczniami o bezpiecznym korzystaniu z Internetu. Szczególną uwagę zwrócili na rozważne podawanie w sieci swoich danych osobowych. Należy pamiętać,że rejestrując się na różnego rodzaju portalach społecznościowych decydujemy się na udostępnianie swoich danych osobowych,a to może nieść za sobą poważne konsekwencje.

Dzielnicowi z Opoczna z wizytą u najmłodszych

Każde takie spotkanie to także okazja do przybliżenia progarmu "Dzielnicowy Bliżej Nas", policjanci informują o tym w jakich sytuacjach można się do nich zgłaszać oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jednak priorytetowym zadaniem jakie realizują jest przede wszystkim edukowanie najmłodszych o tym jak unikać sytuacji ryzykownych, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych. Dzieciom przypomniane zostały zasady bezpiecznego zachowania na drodze.

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Przeczytaj również: