Menu
RSS

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza Opoczna?

Słosowania w tej sondzie zakończyło się


Statystyki:

Kosno Dariusz (NBS)
Głosy: 505
28.1%  
Łuczkowski Tomasz (Opocznianie)
Głosy: 265
14.8%  
Wieruszewski Jan (KWW JW)
Głosy: 215
12%  
Wołkiewicz Wiesław (OWS)
Głosy: 342
19%  
Zięba Anna (PiS)
Głosy: 268
14.9%  
Żaden z wymienionych
Głosy: 201
11.2%  

Ilość głosujących   1796
Początek głosowania   2018-09-21 14:02:54
Koniec głosowania   2018-10-19 00:00:00

Dodaj komentarz

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z Regulaminem korzystania z Portalu.

Komentarze są moderowane. Komentarz pojawi się po zaakceptowaniu go przez moderatora.
Nie będą publikowane komentarze zawierające treści sprzeczne z obowiązującym prawem, treści naruszające prawa osób trzecich, stanowiące materiały informacyjne, reklamowe lub promocyjne oraz zawierające odnośniki do innych stron. Nie będą również akceptowane wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, również w formie skrótu, bądź wykropkowane.

Nie będą publikowane komentarze pisane w całości lub fragmentami wyłącznie dużymi literami. Używanie Caps Locka uznawane jest za krzyk.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za opinie wyrażane przez czytelników w komentarzach.

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze  

+8 # jaki z ciebie mieszkaniecolo 2018-10-11 16:13
najlepszy wybór jakiego możesz dokonać w całym twoim życiu-Darek Kosno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # MieszkaniecMieszkaniec 2018-10-09 23:13
Dobrego wyboru nie ma. Jest za to jeden fatalny. Darek Kosno.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # RE: Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza Opoczna?Redakcja 2018-10-03 11:34
Niestety, pomimo ograniczenia głosowania do 1 głosu z 1 adresu IP, nie udaje się uniknąć procederu wielokrotnego głosowania na jednego kandydata.

Niemożliwym jest bowiem, aby w ciągu kilku minut jeden kandydat otrzymał kilka / kilkanaście głosów z różnych adresów IP należących do jednej sieci i będących w jednej lokalizacji.

Nadal jeden z kandydatów otrzymuje głosy od jednego bądź kilku użytkowników, którzy wylogowują się z sieci i po ponownym zalogowaniu i uzyskaniu nowego adresu IP oddają głos na tego samego kandydata.

Kochane trolle, wynik sondy nie wpływa w żaden sposób na wyniki wyborów.
Takie postępowanie świadczy wyłącznie o Was i Waszym kandydacie, a rzeczywiste poparcie dla poszczególnych kandydatów i tak zweryfikują wybory. Jedyne co się zmienia, to to, że mam przez Was więcej pracy.

Wiem, że nie powinienem używać takiego języka, ale inaczej opisać się tego nie da.

W podsumowaniu sondy przedstawione zostaną wyniki, które widzicie na bieżąco oraz dla porównania wyniki zweryfikowane, jakie uzyskane zostałyby bez wielokrotnego głosowania.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+44 # AbsolutoriumTeodor Prime 2018-09-25 13:12
Szanowni, przypominam że Rafał Kądziela nie otrzymał ostatnio absolutorium, w związku z powyższym gdyby był dłuższy czas do wyborów ( około 9 miesięcy) ta ekipa już by nie rządziła. Do tej ekipy zalicza się całe kierownictwo Magistratu.
Nie mniej obecni radni również nie pozostają bez winy ( chociaż niektórzy radni zwalają winę na burmistrza) to oni zarządają Miastem, a burmistrz wykonuje ich decyzje. To są naczynia połączone. I jęli ktoś dalej będzie popierał obecny stan, to jest ignorantem zauroczonym oberkiem i innymi pozornymi działaniami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+43 # PISObywatel 2018-09-24 15:43
A co może zaoferować kandydatka A. Zięba ? Przy boku obecnego burmistrza nie zabłysła a teraz ma koncepcje na nasze miasto ? Żal ... interesy prywatne tez ingerowaly w jej zarządzanie czyli nadzor nad blokami spółdzielczym przez męża Pani vice a teraz będzie prywata i prywatny folwark Pisu????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-26 # PanGłupek 2018-09-28 23:46
Z Pana wypowiedzi wywnioskowałem, że głownym portalem, z którego czerpie Pan informacje o tym co w Gminie jest Spotted.- o czym świadczy określenie FOLWARK, promowane przez Kubę Biernackiego. Radziłbym korzystać ze źródeł, aby w ten sposób wyrabiać sobie własne zdanie i ograniczyć opieranie się na opiniach innych osób. To z pewnością przyniesie korzyść nie tylko Panu osobiście, ale również całej społeczności :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+15 # RE: PanSceptyk 2018-09-29 18:13
To właśnie opinie innych ludzi połączone z własnymi doświadczeniami kształtują nasze zdanie. Aby wyciągać wnioski należy czerpać informacje z wielu źródeł. Ślepe zawierzenie jednej osobie lub grupie osób, powoduje brak obiektywizmu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # do: GŁUPEK i inniKuba Biernacki 2018-09-29 12:17
Dzień dobry,

niejako wywołany z tłumu, jako autor Spotted: Opoczno również apeluję do Państwa, by konfrontować informacje jakie umieszczam na swojej stronie z innymi źródłami. W ogóle zachęcam Państwa do czerpania informacji na ten sam temat z wielu źródeł - tylko w ten sposób jesteście Państwo w stanie dochodzić do samodzielnych wniosków, minimalizując ryzyko manipulacji.

Oczywiście podtrzymuję stanowisko, że nasze miasto zaczyna (albo zaczęło już dawno) przypominać prywatny folwark, do którego prawa roszczą sobie ludzie zajmujący wysokie funkcje publiczne. Niestety dla nich, miasto składa się z ludzi myślących, nie dających się przekupić ochłapem, poklepaniem po plecach lub stanowiskiem w sektorze publicznym. Nasze miasto składa się z ludzi, którzy wiedzą, że jest ono dobrem wspólnym do którego wszyscy mamy jednakowe prawa, w które nikt nie ma prawa wchodzić z butami i meblować go wedle własnej wizji, nie pytając nikogo o zdanie.

Zdaję sobie sprawę, że dużo wody w Drzewiczce jeszcze upłynie, zanim beton jaki zalał opoczyńskie realia pęknie. Ale uwaga: TEN PROCES JUŻ SIĘ ZACZĄŁ. A mury runą szybciej, niż się wielu wydaje.

Dobrej soboty dla wszystkich!

#opocznostanumysłu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-14 # do Kuba BiernackiGłupek 2018-09-29 18:42
Jeśli wybory wygra Kosno, to będziemy świadkami zupełnie nowego poziomu folwarku. Przecież czy nie oczywiste jest to, że jako przedsiębiorca widzi w tym prywatny biznes i będzie dazył do tego, zeby zawłaszczyć sobie wszystko co będzie mógł? a jak jego ekipa ugra jeszcze powiat, to zobaczycie ze rozbuduje swoją przychodnie i wygasi publiczny szpital. Może też polikwiduje inne szkoły? Dlatego jak, dla mnie sprawdzona przez lata ekipa PSL to stabilny rozwoj dla naszej gminy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+18 # RE: do Kuba Biernackijózek 2018-09-30 12:15
Głupek idź ty lepiej do lekarza. A straszenie prywatyzacja szpitala zostaw bajkom dla niegrzecznych dzieci na dobranoc. poza tym bo nowa pani dyrektor szpitala swoimi działaniami może szybko sprawić ze szpital sam padnie,a przecież ja na to stanowisko namaścił nikt inny tylko służalcy pis MBCH i MB.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # głupek zawsze będzie głupkiemdo głupek 2018-09-30 10:25
po1.jak widać z twojej wypowiedzi wszyscy poza PSLmają złe intencje.
po2.czy ktoś kto ma ustabilizowany biznes idzie do polityki by ugrać coś dla siebie,czy podzielić się swoim doświadczeniem i pomóc miastu i mieszkańcom.pro ponuje ci przeanalizowani e list np.OWS gdzie kandydują panowie prezesi którzy zbyt wiele dla mieszkańców i miasta się nie zasłużyli.
po3.chyba dawno nie byłeś w szpitalu i mało wiesz bo niedługo nasz szpital sam się wygasi z braku personelu.
po4.burmistrz sam nie morze podjąć decyzji o likwidacji szkoły chyba że jest z PiS ima cały aparat rządowy za sobą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+17 # RE: do Kuba BiernackiSceptyk 2018-09-30 09:26
Dla mnie wcale to nie jest takie oczywiste, choćby z jednego powodu. Gdyby do takiej sytuacji doszło, osoby z lokalnych struktur PiS nie dałyby mu żyć, nasyłając co chwilę CBA.

A co do szpitala, to od wielu lat obserwujemy właśnie, jak OWS wspólnie z PiS-em dąży do upadku tej placówki. Zamykane są kolejne oddziały, rośnie zadłużenie etc.

Na szczęście obecny rząd wprowadził nowe przepisy utrudniające prywatyzacje szpitali i teraz to nie będzie to takie łatwe, jak się komu wydaje.

Poza tym przychodnia nie należy do Dariusza Kosno...

PSL natomiast zawłaszczył więcej, niż CI się człowieku wydaje. Teraz, za jego przykładem, podąża PiS.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+19 # RE: Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza Opoczna?Redakcja 2018-09-22 15:51
Przykro mi, ale w związku z zaistniałą sytuacją zmuszony jestem do wprowadzenia ograniczenia podczas głosowania.

Od tej chwili z jednego adresu można oddać tylko jeden głos.

Podziękujcie trollowi, który w odstępie kilku minut oddał z dwóch adresów IP ponad 60 głosów na jednego kandydata.

Głosy te oczywiście zostały usunięte, podobnie jak głosy oddane w tym samym czasie przez tę samą osobę na innego kandydata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-50 # Słów kilka o TomkuSympatyk 2018-09-22 08:18
Moi Drodzy !!!
Tomek to młody człowiek jeszcze, ale już cholernie doświadczony. Jest dobrym i uczynnym facetem. Ma jak każdy z nas wiele wad...ale i wiele zalet. Przede wszystkim jest uczciwy. Nie wiem czy zostanie Burmistrzem, ale ja na niego zagłosuję...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+48 # NijakiEops 2018-09-22 10:39
Przestańcie już tak agitować. Do tej pory nic nie przedstawił jaka jest jego wizja miasta. Poodoba mu się kariera polityczna ale pomysłu żadnego nie ma. Burmistrz na filmikach prawie wpada w lament prosząc o głosy na Tomka. Dla mnie to żenada i brak klasy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-40 # dr nauk humanistycznych Uniw.Warsz.Aleksandra 2018-09-21 17:47
Z wielka radością i z dużym przekonaniem popieram kandydaturę Pana Tomasza Łuczkowskiego na burmistrza miasta i gminy Opoczno.
Przyznam, że moje serdeczne związki z ziemią opoczyńską to dla mnie zaszczyt.
Poznałam Pana Tomasza Łuczkowskiego jako dyrektora Muzeum w Opocznie. Zaimponował mi swoją wiedzą historyczną, pasją i wrazliwością na sprawy swojego miasta. Widziałam, jak wiele robił między innymi dla sprawy pamięci majora Henryka Dobrzańskiego – Hubala i dla oddziałów partyzanckich działających w czasie okupacji na terenach opoczyńskich.
Wdzięczna jestem, że tak serdecznie zorganizował i prowadził promocję mojej książki DWÓR W KRAŚNICY I HUBALOWY DEMON. Oboje z mężem, Normanem, przyjechaliśmy do Opoczna nie wiedząc, że będziemy świadkami wzruszającego spotkania. Tłum ludzi, który się pojawił, spowodował, że spotkanie zostało przeniesione do Domu Kultury.
Kolejna promocja książki odbyła się w Domu Literatury w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Wiadomo było, że na warszawskim spotkaniu będzie obecna Ewa Bąkowska (jedna z bohaterek książki), której rodzina posiadała dwór w Krasnicy, jak i prowadzila stadninę koni arabskich. Pan Tomasz Łuczkowski dołączył w Domu Literatury do spotkania w sposób niezwykły. Cały autobus z gośćmi przyjechał z Opoczna i Kraśnicy do Warszawy. W strojach ludowych przyjechały czlonkinie Koła Gospodyń, zaśpiewaly Ewie piosenkę o Kraśnicy. Spotkanie to zrobiło wielkie wrażenie, ludzie mieli łzy w oczach.
W 2017 roku Ewa Bąkowska, do której radziny należał dwór w Kraśnicy, dostała obywatelstwo honorowe gminy Opoczno. Burmistrz Rafal Kądziela, jego zastępca Zbigniew Sobczyk i sekretarz Tomasz Łuczkowski przyjechali do Gdańska i wręczyli Ewa to wielkie wyróżnienie.
Pan Tomasz Łuczkowski należy od zasłużonej rodziny. Jego ojciec dr Jan Łuczkowski, etnograf, był wiele lat dyrektorem Muzeum w Opocznie, brat p. Tomasza, dr Marcin Łuczkowski, historyk, pisał pracę doktorską na temat ziemian w rejonie opoczyńskim. Na pewno Tomasz Łuczkowki jako burmistrz znający swoje miasto zadba całym sercem o szeroko rozumiane dobro miasta i gminy. Na pewno „ma serce po stronie Opoczna”.
Dr Aleksandra Ziółkowska –Boehm
Wilmington, Delaware, USA
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+13 # RE: dr nauk humanistycznych Uniw.Warsz.Opocznianka 2018-10-04 08:44
Nie samą historią się żyje. Życie to życie, biegnie do przodu nieubłaganie. Stoisz w miejscu znaczy zostajesz w tyle. Nie marzycieli i historyków nam trzeba tylko pragmatyków i menadżerów!!! A obecna ekipa rządząca tylko na tym się skupiała. Namaszczając Pana Łuczkowskiego zaznaczyła To tym samym. P.s. Następnym razem mniej subiektywnie wyrażała bym tak płonne poparcie, bo niestety trąci reklamą reklamy. To, że udało się P. Łuczkowskiemu zrobić udaną dla Pani promocję to wcale nie przekłada się to na zasługi dla Miasta. Osoba wykształcona nie rozróżnia takich kwestii?? Jeśli wielbi Pani tak Pana kandydata to proszę podziękowanie w ksìążce zamieścić lub ołtarzy wystawić bo po nic się mają takie argumenty do opcji zarządzania jednostką terytorialną.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+47 # RE: dr nauk humanistycznych Uniw.Warsz.Do pani dr.n.h 2018-09-23 21:35
Nie ma takiego stanowiska jak burmistrz miasta i gminy Opoczno. Jako osoba wykształcona powinna to pani wiedzieć. A to że Pan Tomasz był świetnym człowiekiem to już se ne vrati. Jest tak samo odpowiedzialny za to co wyrabial Kądziela w ostatnich trzech latach jak i wszyscy radni, ktorzy mu na to dawali ciche przyzwolenie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+40 # ma serce po stronie Opocznaolo 2018-09-23 20:09
ale ma złamany politycznie kręgosłup
Łuczkowski burmistrz=rządy posła i obecnej ekipy od czego zachowaj nas boże.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-9 # do olomłody 2018-10-08 15:15
Cytuję olo:
ale ma złamany politycznie kręgosłup
Łuczkowski burmistrz=rządy posła i obecnej ekipy od czego zachowaj nas boże.

Jeżeli piszesz takie głupoty że Łuczkowski to rządy posła, to nie masz zielonego pojęcia o tym człowieku!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-37 # do przoduryk 2018-09-24 20:54
Tomek, wygraj! takie argumenty małych ludzi to tylko pył. Do przodu, bo masz serce po stronie Opoczna, tak jak i MY!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Reklama